ISSN 1337-6179          dnes je utorok 16. júla 2024, meniny má Drahomír , zajtra Bohuslav 
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Znamenie:
Škorpión
Fáza Mesiaca:
2. fáza
Časť rastliny:
list
Živel:
voda
Výživa:
sacharidy
Sila Mesiaca:
zostupná
Tvorte spolu s nami

PRIESTOR PRE ODBORNÍKOV

MAGAZINLUNA.SK ponúka priestor aj pre odborníkov z oblasti ľudového liečiteľstva, alternatívnej medicíny, tradičnej čínskej medicíny, detoxikačnej medicíny, holistického liečenia a ďalších smerov, tiež z oblasti zdravej výživy, psychoterapie, duchovnej terapie, astrológie, numerológie, zdravého bývania, biopoľnohospodárstva, ekológie atď. Skrátka pre všetkých, ktorí sa zaoberajú vecami, súvisiacimi so zdravým životným štýlom či so snahou človeka o návrat k prírode a harmóniu s prírodnými či duchovnými zákonmi.

Pravidelným podávaním kvalitných, dôveryhodných, aktuálnych a odborných poznatkov aj vy prispejete k všeobecnej osvete v oblasti zdravého životného štýlu a k návratu ľudí k prírodným hodnotám. Našou snahou je zachovať vysokú odbornosť a aktuálnosť podávaných informácií na stránkach MAGAZINLUNA.SK

AKÉ MÁTE Z PRISPIEVANIA VÝHODY?

1. Prezentácia činnosti / odbornosti / zvyšovanie vášho kreditu
 • Cez uverejňovanie odborných článkov máte možnosť zvýšenia si vlastného kreditu a tiež zviditeľnenie sa v danej oblasti, ktorej sa aktívne či profesionálne venujete.
 • Prispievatelia budú prezentovaní v rubrike Prispievatelia v poradí podľa produktivity (počtu príspevkov).
 • Aktívni prispievatelia (uverejnenie viac ako 2. článkov) majú možnosť prezentácie v tejto sekcii neobmedzenú, navyše budú mať výrazné zľavy na ostatné formy prezentácie a reklamy.
 • U pasívnych prispievateľov sa informácie o autorovi i jeho vizitka, prípadne firemný profil po určitom čase zo sekcie automaticky vymažú (pasivita viac ako 3 mesiace).
 • Najaktívnejších prispievateľov budeme podľa záujmu navyše priebežne predstavovať vo forme rozhovoru v rubrike Predstavujeme. V tejto rubrike zostanú rozhovory/prezentácie po celý čas aktívnej spolupráce.
 • Každý aktívny prispievateľ, ktorý má uverejnené aspoň 3 odborné články, má bezplatný nárok na firemný profil v rámci nášho Katalógu.
 • Pri 5. uverejnených článkoch má autor nárok na zaktivizovanie vizitky (pozri Aktívna vizitka) a následnú 20% zľavu na ostatné služby.
 • V prípade ďalšej aktívnej spolupráce sa percentuálna zľava na ostatné reklamné služby výrazne upravuje v prospech autora, a to v priamej úmere s jeho produktivitou článkov.
2. Aktívna vizitka
 • Vo Vizitke, pripojenej ku každému prispievateľovi, budú uverejnené kontaktné údaje - adresa, telefón, e-mail, webová stránka.
 • Máte aj možnosť uverejnenia portrétu či prezentačných fotografií .
 • V najbližšom čase zavedieme pre aktívnych prispievateľov aktualizáciu Vizitky cez vlastný vstup prispievateľa a uverejňovanie krátkej informácie o akciách či pripravovaných prednáškach, ktoré budete organizovať a pod.
3. Provízie z pripojených odkazov a bannerov
 • Naším cieľom je zapojiť do tejto formy spolupráce čo najviac odborníkov. Vieme však, že toto odvetvie v našich podmienkach je len na vzostupe a nie každý podnikateľ či živnostník alebo odborník v určitom smere, má na propagáciu svojich aktivít, podnikateľskej činnosti vhodný priestor či financie. Preto sa snažíme motivovať autorov možnosťou nielen prezentovať svoju odbornosť, ale formou provízií z pridaných odkazov ku článku (webový kontakt na firmy so súvisiacou činnosťou či produktmi) mať z toho aj finančný efekt.
 • Z každého pripojeného odkazu má autor článku nárok na províziu podľa aktuálneho cenníka.
 • Vzhľadom na túto formu spolupráce sa predpokladá, že autor môže uverejniť aj reklamný článok, ktorý však nebude zameraný jednostranne – teda len na aktivity a služby jednej spoločnosti, no bude prezentovať všeobecne činnosť, terapeutické postupy, najnovšie poznatky či vlastné skúsenosti z určitej oblasti, služby alebo produkty, ktoré môžu ponúknuť aj iné firmy či živnostníci. V tomto prípade má autor článku nárok na prednostnú prezentáciu odkazu ako prvého v poradí odkazov v rámci aktuálnych zliav pre prispievateľov.
4. Výhodné zľavy na ostatné služby
 • Každý aktívny prispievateľ má nárok na zľavu 20% na ostatné reklamné služby po uverejnení 5. článkov alebo podľa individuálnej dohody v rámci produktivity činnosti na portáli.

POZNÁMKA: Uverejňujeme len tie odborné články či iné príspevky, ktoré nenesú známky firemného reklamného článku. To znamená, že článok neprezentuje výrobky alebo činnosť jednej konkrétnej firmy či živnostníka. Nevzťahuje sa to však na článok, ktorý všeobecne prezentuje určité terapeutické metódy, viacero produktov podporujúcich regeneráciu, detoxikáciu či liečbu pri určitých zdravotných problémoch. Vyhradzujeme si právo text reklamného charakteru, ktorá preferuje len jedinú firmu z článku vymazať. Aktívni prispievatelia majú v prípade záujmu o reklamný článok či uverejnenie vlastného loga v rámci článku nárok zľavu z aktuálnej ceny podľa produktivity či iných aktivít. Vyhradzujeme si tiež právo článok bez uvedenia dôvodu neuverejniť.

Ak máte záujem stať sa naším prispievateľom, kontaktujte nás na info@magazinluna.sk

PRIESTOR PRE ČITATEĽOV

V rámci portálu MAGAZINLUNA.SK chceme dať priestor aj vám, čitateľom, aby ste sa spolu s nami podieľali na jeho tvorbe. Priestor budete mať hneď vo viacerých rubrikách:

 • V rubrike RADÍME SI NAVZÁJOM môžete prezentovať svoje skúsenosti, rady či recepty z oblasti alternatívnej medicíny, ľudového liečiteľstva, zdravej výživy či biopestovateľstva atď.
 • V rubrike VARÍME S LUNOU privítame recepty aj od vás. Musia však spĺňať zásady zdravej výživy, môžu byť určené pre určitú diétnu skupinu či program. K receptu je potrebné poslať fotografiu jedla vo formáte JPG alebo PNG. Recepty poslané bez fotografie neuverejňujeme.
 • V rubrike SKUTOČNÉ PRÍBEHY. Stal sa vám neuveriteľný príbeh, boli ste svedkom niečoho tajomného alebo ste sa vy či vaši príbuzní zázračne vyliečili? Dajte o sebe vedieť formou humorných ale i smutných príbehov, ktoré píše sám život....
 • V rubrike PUBLICISTIKA vám ponúkame priestor pre vaše názory, skúsenosti či vedomosti zo všetkých oblastí, ktoré súvisia so zameraním nášho portálu
 • V rubrike REPORTÁŽE nás môžete zoznámiť s krásou našej prírody, zaujímavými zákutiami, na ktoré ste natrafili pri vašich potulkách, so zaujímavými ľuďmi, alternatívnymi smermi, či podujatiami, ktoré vás oslovili. Podmienkou uverejnenia sú aspoň tri fotografie.
 • TVORBA – ponúkame vám aj priestor pre prezentáciu vašej vlastnej tvorby – poviedky, poéziu, úvahy atď.
 • ČITATEĽSKÁ BURZA - v najbližšom čase rozbehneme čitateľskú burzu – priestor pre inzerciu typu predám, kúpim, darujem či hľadám. Podmienkou však bude zameranie výlučne na veci oblasti zdravého životného štýlu atď.
 • ZOZNAMKA – pripravovaný projekt zoznámenia cez internet bude takisto zameraný najmä na možnosť zoznámenia pre ľudí, ktorí majú niečo spoločné so zdravým životným štýlom či hľadajú podobne „uletených“ alebo spriaznenú dušu....
 • Zároveň ponúkame priestor pre čitateľov, aby reagovali na konkrétne články v rubrikách, či pripájali svoje názory na danú tému. Reakcie pripojíme priamo k článku.

Vaše príspevky posielajte na kontaktnú adresu: info@magazinluna.sk

Do predmetu e-mailu napíšte aj názov rubriky, do ktorej chcete prispieť.

POZNÁMKA: MAGAZINLUNA.SK si vyhradzuje právo zamietnuť uverejnenie článku či príspevku bez udania dôvodu.predplatitelia

Copyright (C) 2007 - 2024 Magazín LUNA, s.r.o., ISSN 1337-6179
(verzia aplikácie 4.14)