ISSN 1337-6179          dnes je utorok 16. júla 2024, meniny má Drahomír , zajtra Bohuslav 
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Znamenie:
Škorpión
Fáza Mesiaca:
2. fáza
Časť rastliny:
list
Živel:
voda
Výživa:
sacharidy
Sila Mesiaca:
zostupná
Magazín - článok
článok bol uverejnený: 3.7.2007

AKÍ SÚ PRI STOLE, TAKÍ SÚ V POSTELI

Podľa nemeckého psychológa profesora Alberta Geberta môžu ženám o ich novom milencovi veľa prezradiť aj jeho zvyky pri stolovaní. Takže dámy, dobre sa pozerajte, ako váš partner je....

„Už prvá spoločná večera pri sviečkach veľa napovie,“ tvrdí psychológ, ktorý rozdelil mužov do niekoľkých kategórií.

Napríklad taký „priekopár“ má najväčšiu radosť, keď sa prizerá, ako si omáčka na tanieri razí cestu pomedzi pyré a mäso. Tento typ je ideálny partner pri ženy, ktoré si chcú založiť rodinu. V posteli je chápavý, empatický a kreatívny.

„Hltač jednohubiek“ si necháva to najlepšie vždy nakoniec. Je to pôžitkár a perfekcionista.

Konzervatívnejším typom je tzv. „najprv korením, potom jem“. Jedlo si totiž vždy najprv okorení a potom ho s pôžitkom vychutnáva. Takýto postup zachováva aj v milostnom živote. Práve preňho sa zrejme vynašlo zrovnoprávnenie pohlaví - aj čo sa týka domácich prác.

„Dojedač zvyškov“ zhltne nielen šalát určený na dekoráciu, ale aj zvyšky z vášho taniera. Býva verný a oddaný, niekedy má však sklony svoju partnerku duševne ubíjať. Jeho veľkou prednosťou je, že vo veci sexu má rád experimentovanie.

Takzvaný „miešač“ jedáva ako malé dieťa a na tanieri mieša všetko dokopy. Žiaľ, aj v intímnych záležitostiach sa prikláňa k rutine, správnym spôsobom ho však môžete zmeniť doslova na labužníka sexu.

Na spoločenské pravidlá, ale aj na erotiku zaneviera „vypitvávač“. Namiesto noža používa „skalpel“ a jedlo vycvičenou rukou dokonale vypitvá a očistí. Potom vychutnáva kúsok po kúsku. Na takéhoto partnera potrebujete mať silné nervy, ale zato sa s ním nebudete nikdy nudiť.

DL
Zaradený v rubrike: Partnerské vzťahy (všetky články v rubrike)
Článok bol prečítaný: 27341 krát

Fotogaléria ku článku

Zobraziť detail obrázku...
Foto: archív redakcie

Súvisiace informácie

Ponúkate službu alebo produkt súvisiace s článkom? Toto je miesto pre Vašu reklamu. Neváhajte a zviditeľnite svoje podnikanie! Pridajte SEM svoj odkaz vo forme textu alebo obrázku, alebo s kontaktnými údajmi o Vás.
Ak chcete pridať Vašu reklamu pod tento článok, napíšte nám na náš email: info@magazinluna.skpredplatitelia

Copyright (C) 2007 - 2024 Magazín LUNA, s.r.o., ISSN 1337-6179
(verzia aplikácie 4.14)