ISSN 1337-6179          dnes je utorok 16. júla 2024, meniny má Drahomír , zajtra Bohuslav 
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Znamenie:
Škorpión
Fáza Mesiaca:
2. fáza
Časť rastliny:
list
Živel:
voda
Výživa:
sacharidy
Sila Mesiaca:
zostupná
Magazín - článok
článok bol uverejnený: 16.6.2010

CHCETE SI VYTVORIŤ VLASTNÝ LUNÁRNY KALENDÁR? Kliknite na hornej lište na ikonku LUNÁRNY MANAŽÉR

Pre predplatiteľov LUNÁRNEHO KALENDÁRA ponúkame úplne novú, unikátnu službu – možnosť vytvorenia si vlastného Lunárneho kalendára s vybranými aktivitami až na mesiac dopredu. Ceny predplatného sme však nezmenili a meniť nebudeme.


Vlastný lunárny kalendár - LUNÁRNY MANAŽÉR je vynikajúcou možnosťou vytvoriť si Lunárny kalendár len pre seba - iba so zvolenými aktivitami, ktoré Vás zaujímajú a chcete sa podľa nich riadiť. Takýto kalendár si môžete vytvoriť až na celý mesiac dopredu, uložiť si ho do pamäte a tiež si ho vytlačiť. Vybrať si môžete až zo 100 rôznych vhodných a nevhodných aktivít, ktoré budeme následne rozširovať. V rámci filtra nájdete sekcie o zdraví, výžive, starostlivosti o telo, detoxikácii, vhodných prácach na záhrade, z ktorých si následne môžete vybrať pre svoj vlastný kalendár až 25. Po mesiaci si opäť môžete vybrané aktivity zmeniť.

Týmto spĺňame náš záväzok neustále dopĺňať a vylepšovať nielen Lunárny kalendár ako taký, ale aj služby nášho internetového Lunárneho kalendára v rámci predplatného.

AKO SI VYTVORÍTE VLASTNÝ LUNÁRNY MANAŽÉR?

  • Kliknite na ikonku LUNÁRNY MANAŽÉR, ktorú nájdete na hornej lište pod obrázkami. Musíte však byť zaregistrovaný ako predplatiteľ Lunárneho kalendára.

  • Vo filtri LUNÁRNEHO MANAŽÉRA si vyberiete aktivity o ktoré máte záujem. Dobre si premyslite aké, nakoľko po uložení do pamäte ich už nebudete môcť meniť celý mesiac. K takémuto kroku sme pristúpili kvôli zamedzeniu vykrádania a zneužívania údajov, čo sa žiaľ, ako sme zistili, deje najmä zo strany iných médií veľmi často.

  • Odporúčame vyberať aktivity postupne po sekciách, nakoľko sa Vám vo Vašom kalendári zobrazia v takej postupnosti, ako ste si ich zadali do výberového filtra.

  • Po vybratí aktivít kliknite na ikonku VYGENEROVANIE KALENDÁRA. Zobrazí sa Váš kalendár na 30 dní dopredu, v ktorých budú aktivity usporiadané podľa Vhodných a Nevhodných. Ak ku dňu žiadna Vami zvolená aktivita neprináleží, kolonky vhodných či nevhodných dní ostanú prázdne. Pre Vami zvolené aktivity sú tieto dni neutrálne.


Dúfame, že Vás táto nová služba poteší a prinesie Vám najmä praktické sprehľadnenie vhodných a nevhodných činností podľa vplyvu LUNY v každodennom živote. Samozrejme sa budeme aj naďalej snažiť Lunárny kalendár a manažér vylepšovať, takže radi uvítame z Vašej strany pripomienky a podnetné návrhy.


Váš Redakčný tím Magazínu LUNA


UPOZORNENIE: Z dôvodu zistenia masívneho vykrádania textov z nášho portálu si dovoľujeme upozorniť najmä kolegov žurnalistov a prevádzkovateľov webových stránok na to, že žiadna časť textov Lunárneho kalendára uverejnená na tomto portáli, ani uverejnené články v sekcii Magazín, nesmú byť v žiadnej podobe reprodukované, preberané do iných internetových stránok, uložené v nahrávacom systéme alebo vysielané, a to ani v skrátenej verzii či výňatkami textov, bez predchádzajúceho písomného súhlasu prevádzkovateľa tohto portálu a tiež bez uvedenia zdroja čerpania textov!!!. V opačnom prípade budeme postupovať v zmysle príslušných platných zákonov a legislatívy.

Zaradený v rubrike: Redakcia (všetky články v rubrike)
Článok bol prečítaný: 12315 krát

Fotogaléria ku článku

Zobraziť detail obrázku...
foto: archív redakcie

Súvisiace informácie

Ponúkate službu alebo produkt súvisiace s článkom? Toto je miesto pre Vašu reklamu. Neváhajte a zviditeľnite svoje podnikanie! Pridajte SEM svoj odkaz vo forme textu alebo obrázku, alebo s kontaktnými údajmi o Vás.
Ak chcete pridať Vašu reklamu pod tento článok, napíšte nám na náš email: info@magazinluna.skpredplatitelia

Copyright (C) 2007 - 2024 Magazín LUNA, s.r.o., ISSN 1337-6179
(verzia aplikácie 4.14)