ISSN 1337-6179          dnes je pondelok 22. júla 2024, meniny má Magdaléna , zajtra Oľga 
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Znamenie:
Vodnár
Fáza Mesiaca:
3. fáza
Časť rastliny:
kvet
Živel:
vzduch
Výživa:
tuky
Sila Mesiaca:
vzostupná
Magazín - článok
článok bol uverejnený: 24.11.2009

ZDRAVÉ CHUDNUTIE A VÝŽIVA - KOMPLEXNÝ REDUKČNÝ PROGRAM

individuálne poradenstvo v oblasti stravovania a životného štýlu

KOMPLEXNÝ REDUKČNÝ PROGRAM
Program je určený pre každého kto
  • chudnutie myslí vážne
  • chce zdravo a natrvalo upraviť svoju hmotnosť
  • má skúsenosti s chudnutím, ale potrebuje vedenie
  • vyskúšal rôzne diéty, ktoré nezabrali
  • potrebuje odborný dohľad a motiváciu

Cieľom programu je
  • zdravé chudnutie a optimálna hmotnosť
  • zmena životného štýlu a dobrá kondícia
  • dlhodobé udržanie dosiahnutej hmotnosti

Výživové poradenstvo je pre každého, kto sa rozhodne bez ohľadu na vek, pohlavie, či váhovú kategóriu zlepšiť a skvalitniť svoje zdravie. Mnoho fyzických aj psychických problémov súvisí s nevhodným stravovaním. Častokrát si vyberáme potraviny veľmi neuvážene, nerozmýšľame nad tým, ako sa stravujeme, a tak môže prichádzať ku zdravotným komplikáciám. Naše výživové poradenstvo je súbor konzultácií šitých na mieru jednotlivca, ktorý podľa individuálnych potrieb trvá minimálne 3 – 6 mesiacov. Tento čas je potrebný na to, aby ste dosiahli trvalé a udržateľné výsledky. Každý z nás je individualitou, preto je naša devíza v tom, že Vám poradíme a pomôžeme s problémom, ktorý trápi práve Vás.
Poradíme Vám, ako upraviť životosprávu, poradíme Vám, ako správne cvičiť a súčasťou program je aj poradenstvo v suplementácii výživovými doplnkami.


Ako program prebieha?
Komplexný redukčný program trvá minimálne 3 mesiace, počas ktorých absolvujete prvú 1,5 hodinovú vstupnú konzultáciu, na ktorej prediskutujeme Vaše stravovacie návyky, vyskúšané diétne pokusy, zdravotný stav, kondíciu a celkový životný štýl. Na základe týchto informácií Vám zostavíme prehľadný výživový plán, ktorý bude vyhovovať Vášmu osobnému a pracovnému režimu. Aby sa telo vhodne adaptovalo na zmenu životného štýlu, je potrebné ho najskôr detoxikovať tak, aby živiny, po rokoch nevhodnej stravy správne vstrebávalo. Program preto ďalej prebieha individuálnymi hodinovými konzultáciami 1x za 14 dní a navyše nás môžte kedykoľvek telefonicky kontaktovať v prípade akýchkoľvek otázok alebo zmien počas programu. Celým programom Vás budeme viesť a motivovať tak, aby Vaše snaženie prinieslo ovocie. Z dnes dostupnej literatúry sa určite dozviete informácie o zmene životného štýlu rôzneho druhu, no problém môže nastať vtedy, ak veľa cestujete, máte počas dňa veľa pracovných stretnutí alebo si jednoducho neviete predstaviť, že si uvaríte zdravé jedlo a potrebujete mať pri sebe odborníka.
Na osobných stretnutiach Vás pravidelne zmeriame a odvážime, aby sme vedeli, k aký zmeny prišlo vo Vašom tele, preberieme základy zdravej a vyváženej stravy, prípravu jedál, pitný režim a potrebné vitamínové doplnky. Naučíte sa, ako sa vyhnúť hladu, ako nahradiť nesprávne jedlá za správne a pritom nehladovať. Spoločne vyberieme vhodnú pohybovú aktivitu a v prípade potreby odporučíme ďalších odborníkov.
Našou ďalšou devízou je, že potraviny, o ktorých budeme rozprávať Vám v našej predajni zdravej výživy predvedieme, poskytneme Vám chutné recepty, ktoré uspokoja Vaše chuťové bunky a potraviny Vám budú ihneď k dispozícii. Nemusíte chodiť nakupovať inam. Všetko vybavíte pohodlne u nás.
Pri práci s klientmi využívame vedecké poznatky z náuky o výžive, klinickú diétológiu, naturopatiu a dostávame tak komplexný pohľad na osobnosť človeka, ktorý chce zmeniť svoj doterajší životný štýl.
Odborným garantom výživového poradenstva je Bc. Lenka Jančeková (výživový poradca a majiteľka biopotravín BIOVIA).


Viac informácií na www.biovia.sk
Zaradený v rubrike: Zdravá výživa (všetky články v rubrike)
Článok bol prečítaný: 16125 krát

Fotogaléria ku článku

Zobraziť detail obrázku...
foto: archív redakcie

Súvisiace informácie

Ponúkate službu alebo produkt súvisiace s článkom? Toto je miesto pre Vašu reklamu. Neváhajte a zviditeľnite svoje podnikanie! Pridajte SEM svoj odkaz vo forme textu alebo obrázku, alebo s kontaktnými údajmi o Vás.
Ak chcete pridať Vašu reklamu pod tento článok, napíšte nám na náš email: info@magazinluna.skpredplatitelia

Copyright (C) 2007 - 2024 Magazín LUNA, s.r.o., ISSN 1337-6179
(verzia aplikácie 4.14)