ISSN 1337-6179          dnes je streda 19. júna 2024, meniny má Alfréd , zajtra Valéria 
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Znamenie:
Škorpión
Fáza Mesiaca:
2. fáza
Časť rastliny:
list
Živel:
voda
Výživa:
sacharidy
Sila Mesiaca:
zostupná
Magazín - článok
článok bol uverejnený: 20.5.2014

DETOXIKAČNÁ PORADŇA: AKO NA JARNÚ OČISTU ORGANIZMU?

Chcela by som urobiť niečo pre jarnú očistu svojho organizmu, no neviem čím začať a či stačí na jar len očistiť a posilniť si pečeň. Aké produkty sú podľa Vás z Vášho výberu najvhodnejšie?
Evička

Jarné očistné kúry sú vo všeobecnosti vždy akosi zamerané na pečeň, vzhľadom na to, že v mesiacoch marec a apríl sú pečeň so žlčníkom v najväčšej aktivite, a tým sa vedia aj efektívnejšie zbavovať toxínov. Prečo pečeň, je logické - je to naša najväčšia detoxikačná fabrika v tele, ak poriadne nefunguje, telo sa zanáša toxínmi a tým sú zanesené aj iné orgány. Preto len pri detoxikácii tohto orgánu v rámci celkovej očisty určite nezostaňte. Ak si naozaj chcete poriadne vyčistiť organizmus odporúčame práve kvôli aktuálnej sezóne preventívny detoxikačný balíček s výskumu MUDr. Josefa Jonáša JAR – čas pečeňového okruhu

Aby však obličky - druhý dôležitý detoxikačný orgán priveľmi netrpeli vyplavovaním uvoľňovaných toxínov, odporúčame doplniť kúru ešte preparátmi URINO HELP a URINO DREN na dôkladnú očistu okruhu obličiek.

Kúru je vhodné doplniť, pokiaľ máte problémy s pečeňou či obličkami, ešte aj o posilňujúce regeneračné prípravky DIOCHI - DETOXIN aleboDIOCEL.

Do tretice je vhodné poriadne si vyčistiť črevný trakt. Ak je zanesený, zbytočne sme čistili pečeň. (ešte lepšie by bolo pred samotnou očistou pečene podstúpiť najprv detoxikáciu okruhu obličiek a čriev, no tieto kúry sa robievajú zvyčajne v zimnom období, ešte pred nástupom jari). Na výber máte naozaj veľa - naším favoritom je kombinácia Joalis preparátov Colon (Joalis komplexy), COLI HELP (Joalis Helpy) a COLI DREN (Joalis dreny), Lymfatex (Joalis komplexy) a doplnok ANTI PARASITE (dopl.zdravej výživy), s pridaním bohatého zdroja na vlákniny, napríklad FIBER STAR (doplnky zdr. výživy) alebo užívaním Psyllia a tiež doplnkovými očistnými kúrami či výplachmi črevného traktu.

Po doužívaní týchto prípravkov môžete v priebehu nasledujúceho obdobia v rámci celkového upratania iných častí organizmu od nánosov toxínov, metabolitov atď. prejsť na set BIOHARMONI (detoxikačné balíčky preventívne), ktorý komplexne rieši očistu celého tela.
Popri detoxikácii spomínanými preparátmi je možné robiť si aj doplnkové čajové a mechanické očistné kúry, ktoré pomáhajú z tela toxíny vyplavovať - napríklad kúru s Glauberovou soľou Liver clean podľa MUDr. Jonáša, detoxikačná vanička, potné kúry či sauna. Na dodanie živín a podporu regeneračných procesov máme vhodné a odskúšané doplnky výživy - najmä vnútrobunkovú výživu radu Fit-line, alebo úplnú novinku vitamínovej a minerálovej rady MUDr. Jonáša Minemax, Vitamax, Vitatone, ktoré odporúčame užívať priebežne počas celého roka v kombinácii alebo striedavo.

Pre náročnejších, tých ktorí sa očiste tela chcú venovať ešte dôkladnejšie a nepretržite, je stále aktuálna celoročná preventívna rada detoxikačných balíčkov podľa ročných období. Treba si len vybrať....

ZDROJ: www.detoxshop.sk/poradňa

POZNÁMKA: Odkazy v článku vedú na www.detoxshop.sk, partnera Magazínu LUNA

Zaradený v rubrike: Radíme si navzájom (všetky články v rubrike)
Článok bol prečítaný: 39747 krát

Fotogaléria ku článku

Zobraziť detail obrázku...
foto: archív redakcie

Súvisiace informácie

Ponúkate službu alebo produkt súvisiace s článkom? Toto je miesto pre Vašu reklamu. Neváhajte a zviditeľnite svoje podnikanie! Pridajte SEM svoj odkaz vo forme textu alebo obrázku, alebo s kontaktnými údajmi o Vás.
Ak chcete pridať Vašu reklamu pod tento článok, napíšte nám na náš email: info@magazinluna.skpredplatitelia

Copyright (C) 2007 - 2024 Magazín LUNA, s.r.o., ISSN 1337-6179
(verzia aplikácie 4.14)