ISSN 1337-6179          dnes je utorok 16. júla 2024, meniny má Drahomír , zajtra Bohuslav 
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Znamenie:
Škorpión
Fáza Mesiaca:
2. fáza
Časť rastliny:
list
Živel:
voda
Výživa:
sacharidy
Sila Mesiaca:
zostupná
Vizitka prispievateľa

Adriana Jánošíková

Živí sa najmä masážami a maľbou na hodváb, býva v Klokoči, v Podpoľaní. Medzi masáže, ktoré robí patria: masáže polodrahokamami, kraniosakrálna terapia, bankovanie, lymfodrenáž, austrálska domorodecká KODO masáž, lávové kamene - Hot Stone masáž, Breussova masáž, aromamasáž, rôzne masáže tváre a hlavy, klasické aj relaxačné masáže, reflexná terapia chodidla, aromaterapeutické zábaly, rašelinové zábaly, Dornova metóda, masáže detí a dojčiat a podobne.

Je certifikovanou poradkyňou pri dojčení a matkou troch detičiek.

Kontakt

Mobil: +421 908 555 789
Email: janosikova@utrochslnc.sk
Web: http://www.utrochslnc.skPublikované články (počet: 11)

16.5.2011
REFLEXNÁ MASÁŽ ČAKIER
Reflexná masáž chodidla je v súčasnosti už dosť rozšírená, takže ste ju už mnohí zažili na vlastnej koži a to doslovne. Ja som si okrem klasickej terapie obľúbila aj energetickú masáž čakier na chodidle, ktorú som sa naučila z knihy od Marianne Uhl ešte p

9.2.2009
BYLINKY A KORENINY: BAZALKA
Bazalka pravá – Ocimum basilicum, pochádza pochádza z Indie a patrí medzi hluchavkovité rastliny. Poznáme jej rôzne druhy s rôznymi chuťami, farbami a i tvarmi listov. U nás ju pestujeme vonku ale aj v kvetináčoch, neznáša mrazy

4.11.2008
BYLINKY A KORENINY: ANÍZ
Aníz je jednoročná voňavá rastlinka, ktorú si môžeme zo semienok vypestovať aj doma v záhradke. Kvitne malými bielymi kvietkami. Môžem použiť lístky, kvietky, napríklad aj čerstvé na šalát, ale najsilnejšie sú semienka.

15.7.2008
MEDOVÁ DETOXIKAČNÁ MASÁŽ
Pod pojmom medová masáž si každý predstaví niečo príjemné, jemné a sladučké. Možno teraz niekoho sklamem, ale nie je to celkom tak. Táto masáž môže byť aj trošilinku bolestivá, ale zato jej účinok nám to viacnásobne vynahradí.

16.6.2008
HOT STONE – MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMEŇMI
Masáž horúcimi lávovými kameňmi, známa pod názvom Hot Stone massage, je veľmi stará liečebná metóda. Používala sa už v starovekej Číne, v Indií, poznali ju aj kmene v Amerike.

15.4.2008
KRANIO-SAKRÁLNA TERAPIA
Jemná, neinvazívna terapia sprevádzaná ľahučkým dotykom, ktorej cieľom je nájsť zdroj energetických blokád a ich odstránením pomôcť obnoviť správny tok tekutiny a energie.

25.2.2008
BANKOVANIE A BANKOVÁ MASÁŽ
Už v dávnejších dobách sa zistila súvislosť medzi zatvrdlinami na chrbte a vnútornými orgánmi, ktoré sa ovplyvňujú navzájom. Ak sa vytvorí v svale na určitom mieste gelosa, po určitom čase začne ovplyňovať aj orgán, v ktorého zóne sa nachádza, a naopak.

16.1.2008
MASÁŽE DETÍ
Keď hladkáme a túlime sa s našimi deťmi, dávame im pocit tepla, bezpečia alásky, pomáhame im vytvárať si sebadôveru a istotu do ďalšieho žitia. A keď ich hladíme cielene, už je to vlastne jemná masáž.

12.12.2007
MEDITAČNÉ KRABIČKY – TIP POD VIANOČNÝ STROMČEK
S príchodom Vianoc chystáme pre priateľov rôzne darčeky. Pripravila som si meditačné krabičky, ktoré obsahujú hodvábnu ručne maľovanú šatku, prírodný éterický olej a polodrahokam. To všetko je schované v krabičke zdobenej servítkovou technikou.

29.11.2007
LYMFODRENÁŽ A LYMFATICKÝ SYSTÉM
Iba v posledných rokoch sa dostávajú do povedomia dôležité informácie o lymfatickom systéme, ktorý má v našom tele imunitnú a transportnú funkciu. Pri nefunkčnosti telo pociťuje únavu a organizmus nedokáže bojovať s infekciami a vznikajú opuchy.

6.11.2007
MASÁŽE DRAHÝMI KAMEŇMI
Ametyst, jantár, malachit, pridáva očiam hviezdny svit. Jaspis, krištáľ, chalcedón - pomôžu zistiť aká som. Chrysopras, achát, ruženín - skončite s každým trápením ...


predplatitelia

Copyright (C) 2007 - 2024 Magazín LUNA, s.r.o., ISSN 1337-6179
(verzia aplikácie 4.14)